EGURROLA CHALLENGE W KATOWICACH Z UDZIAŁEM AGUSTINA EGURROLI!

2 czerwca to data, która na zawsze zapisze się w historii katowickiej szkoły Egurrola Dance Studio… Pierwszy Egurrola Challenge na Placu Śląskim w Silesia City Center za nami!

Podczas turnieju na scenie podziwialiśmy pokazy młodych tancerzy Egurrola Dance Studio Katowice, którzy nie tylko przygotowali dla publiczności fantastyczne show, ale i zawalczyli o swoje pierwsze w życiu medale! Niezapomniane wrażenia, radość, a także łzy szczęścia to tylko niektóre z emocji jakie towarzyszyły zawodnikom w tym niezwykłym dniu!

A całe wydarzenie nie mogło się odbyć bez Agustina Egurroli, który dopingował młodych tancerzy w ich pierwszych krokach na scenie! Inspirującym rozmowom i pamiątkowym zdjęciom nie było końca! Choreograf podziękował również wszystkim uczestnikom turnieju, mówiąc: „Taniec stał się naszą wspólną pasją… Pękam z dumy widząc Was na scenie Egurrola Challenge!”. 

Nie zabrakło również licznych atrakcji! Pokazy mody kultowej kolekcji Egurrola Store, niezwykłe show przygotowane przez grupę TV Project, a także mistrzowskie prezentacje flagowych zespołów Egurrola Dance Studio wzbudziły aplauz wśród publiczności!

Pierwsze Egurrola Challenge w Katowicach zakończone sukcesem!