Wywiad Agustina Egurroli dla magazynu „Franczyza&Biznes”

Nikt tak jak on nie potrafi opowiadać o dzieleniu się pasją… Agustin Egurrola w wywiadzie dla magazynu „Franczyza&Biznes” zdradził jak wiara w siebie i determinacja w dążeniu do spełniania swoich marzeń doprowadziły go do założenia największej sieci szkół tańca w Polsce.

Agustin Egurrola to nie tylko znakomity tancerz i choreograf, ale przede wszystkim biznesowy rekin na tanecznej mapie Polski. Założyciel dwunastu szkół tańca opowiedział w wywiadzie o początkach, rozwoju, funkcjonowaniu oraz zarządzaniu swoim „dzieckiem” – Egurrola Dance Studio. Przede wszystkim, Agustin Egurrola podkreślił, że istotną kwestią w budowaniu jego marki jest wiarygodność: „Na moje pierwsze zajęcia przyszło pięć osób. Początki nie były łatwe. Ale w tym, co robiłem, było dużo pasji i szczerości oraz zaangażowanie. (…) Gdy liczba zainteresowanych przekroczyła 300 osób to już wiedziałem, że ludzie chcą się uczyć tańczyć”.

Jak taniec stał się sposobem na życie Agustina Egurroli? Jakie problemy biznesowy samuraj napotyka w prowadzeniu swojej działalności? Jaki jest jego plan na przyszłość?

O tym wszystkim przeczytacie w najnowszym „Franczyza&Biznes”.