Turniej Warsaw Championships inauguracją Egurrola Dance League!

Za Nami pierwszy turniej rozgrywany w ramach Egurrola Dance League! Wielkie emocje, pasja i turniejowa rywalizacja – tego z pewnością nie zabrakło podczas tego fantastycznego wydarzenia! 

Wczoraj w Galerii Północnej w Warszawie spotkały się streetowe zespoły ze wszystkich 12 szkół Egurrola Dance Studio. Po raz pierwszy walczyli nie tylko o medale i puchary, ale także o specjalne punkty, które zostaną wliczone do klasyfikacji generalnej Egurrola Dance League! 

Zmagania tancerzy oceniała profesjonalna komisja sędziowska, wśród której znajdowali się jedni z najlepszych polskich tancerzy, choreografów i instruktorów Egurrola Dance Studio. 

Na powstałej niedawno stronie internetowej http://egurroladanceleague.com/ zaprezentowany został ranking online tancerzy, uwzględniający aktualną punktację każdego z nich. W dalszych turniejach ligi będą walczyć o kolejne punkty, a już w czerwcu podczas XXXVII Mistrzostw Egurrola Dance Studio czeka wielkie podsumowanie i wyłonienie zwycięzców poszczególnych kategorii, którzy zostaną nagrodzeni trofeami! 

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z Nami! Do zobaczenia na kolejnym turnieju! 🙂