Agustin Egurrola na Eurowizji Junior 2019!

Razem Tworzymy piękna historię!!!

Share the Joy to hasło tegorocznej Eurowizji, a my możemy być niezwykle dumni, że dzielimy się radością z naszej pasji i mamy możliwości jej spełniania podczas takich wydarzeń jak Eurowizja Junior 2019.

Zespół, grupa, siła we wspólnym działaniu, to właśnie sprawia, że niemożliwe staje się rzeczywistością. Niezastąpieni tancerze Egurrola Dance Studio, ich Rodzice, choreografowie (Artur Golec, Kasia Mieczkowska i Tomek Prządka) i oczywiście Agustin Egurrola.

To dzięki Agustinowi tancerze spełniają marzenia, zawdzięczając mu możliwość, zaufanie, nieustającą motywację i podnoszenie poprzeczki.

Ogromne gratulacje dla Viki Gabor, która zwyciężyła Eurowizję Junior 2019! Mamy możliwość cieszyć się podwójnie z tego sukcesu bo nasi tancerze Zosia, Zuzanna i Bartek byli częścią występu Viki. Gratulacje dla Artura Golca! To było wspaniałe show!

W sumie ponad  150 tancerzy Egurrola Dance Studio wzięło udział w przygotowaniach i koncertach. Dumą napawa nas otwarcie koncertu Eurowizji Junior z udziałem kilkudziesięciu tancerzy EDS. Niezwykłe emocje i wzruszenie towarzyszyły nam podczas prezentacji z Idą Nowakowską, z tak ogromną troską i zaangażowaniem dopracowywane przez Kasię Mieczkowską. Podczas Eurowizji nie mogło zabraknąć również  Roksany Węgiel i jej wielkiego przeboju,  który we wspaniałej oprawie tancerzy Egurrola Dance Agency i Tomka Prządki dopełnił ten niezapomniany wieczór.

Dziękujemy za ten wspaniały czas! Share the Joy.