Wkrótce premiera spektaklu Boxality by Agustin Egurrola!

W Teatrze Palladium trwają próby do premiery Boxality by Agustin Egurrola. To pierwszy w Polsce spektakl w stylu off brodwayowskich wydarzeń ze scen Nowego Jorku z genialną choreografią Agustina Egurroli i emocjonującą muzyką Andrzeja Smolika. Premiera już 21 listopada.

Boxality to mocna taneczna opowieść o życiu bez ograniczeń. 
– Całe życie żyjemy w pudełkach, boxach – dosłownie i w przenośni. Nasze mieszkania, kościoły, biurowce, centra handlowe to mniejsze lub większe pudełka. Niewielu z nas wyobraża sobie życie bez nich, już ich nie zauważamy, są dla nas jak powietrze – oczywiste i na co dzień niezbędne do życia. Jednak największym naszym pudełkiem jest nasz mózg, pełen lęków, ograniczeń, słabości. Często zdajemy sobie z nich sprawę, ale nie mam siły, żeby z nimi walczyć o siebie, o to, czego tak na prawdę pragniemy. O tych naszych pudełkach, ograniczeniach, życiu, miłości chcę opowiedzieć w Boxality – mówi Agustin Egurrola, twórca spektaklu.

Teatralna przestrzeń, efektowne rozwiązania scenograficzne oraz choreograficzne. I najważniejsze: najlepsi tancerze w Polsce. Młody, nieposkromiony zespół osobistości, dziewięciu najlepszych tancerzy Grupy Volt wywodzących się z największej w Europie szkoły tańca Egurrola Dance Studio i jednocześnie finalistów najpopularniejszego telewizyjnego programu tanecznego „You can dance – Po Prostu Tańcz”.

 

Reżyseria i choreografia: Agustin Egurrola

Muzyka: Andrzej Smolik

Obsada: Grupa Volt

Premiera: 21 listopada 2017, Teatr Palladium

Bilety: boxality.com