Agustin Egurrola otworzył Egurrola Dance Studio w Krakowie!

Agustin Egurrola 9 września otworzył w Galerii Kazimierz w Krakowie nową szkołę tańca Egurrola Dance Studio! Wielkiej inauguracji towarzyszyło mnóstwo atrakcji, pokazów tańca, otwartych lekcji, animacji z najlepszymi tancerzami oraz konkursów z nagrodami. Była też szansa na spotkanie, pamiątkowe zdjęcie i rozmowę.
Egurrola Dance Studio działa już 25 lat i obejmuje 9 szkół w prestiżowych lokalizacjach. W sobotę dołączyła do nich kolejna – w Galerii Kazimierz.  Na huczne otwarcie przybyły prawdziwe tłumy. 
– Zapraszam wszystkich do spełniania swoich marzeń o tańcu do mojej szkoły. I tych najmłodszych i tych starszych. Każdy znajdzie tu taki gatunek tańca, w którym będzie się dobrze czuł – powiedział przecinając wstęgę do siedziby 10. już Egurrola Dance Studio Agustin Egurrola.

Goście wielkiej inauguracji mogli uczestniczyć w licznych otwartych lekcjach tańca, a na scenie w galerii wiele godzin trwały pokazy taneczne najlepszych tancerzy Egurrola Dance Studio, m.in. Jana Klimenta czy zawodowej grupy tanecznej Volt.
Można było zapisać się na zajęcia, porozmawiać z Agustinem Egurrolą oraz instruktorami EDS, który z gatunków tańca będzie dla danej osoby najodpowiedniejszy.