Agustin Egurrola z Orderem Uśmiechu!

Agustin Egurrola został odznaczony najsłoneczniejszym z odznaczeń – Orderem Uśmiechu podczas największego wydarzenia tanecznego w Polsce – XXVIII Mistrzostw Egurrola Dance Studio w Warszawie.

Uroczystość poprowadził Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu, Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak. Agustina Egurrolę nominowały do Orderu Uśmiechu dzieci z polskich szkół m.in. z Adamowizny, Warszawy, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Wieliszewa, Nowego Dworu Mazowieckiego i innych. W licznych, pięknych listach do Kapituły napisały m.in.: „(…) Pan Agustin od wielu lat zaraża swoją pasją tańca tysiące dzieci i poprzez swoją fantastyczną pracę daje nam mnóstwo radości i pozytywnej energii; (…) Chcemy Mu podziękować za Wielkie Serce i Wielką Pracę.”

– Order Uśmiechu to dla mnie najważniejsza nagroda w życiu! Z całego serca dziękuję dzieciom za nominację. Od zawsze moim marzeniem jest dawać radość poprzez taniec. Obiecuję, że nadal z całych sił będę wspierał dzieci w realizacji tanecznych pasji – powiedział Agustin Egurrola, który dołączył do szacownego grona laureatów Orderu Uśmiechu, wśród których są m.in.: Jan Paweł II, Dalajlama XIV, Królowa Szwecji Sylwia, Anna Dymna, J. K. Rowling czy Zbigniew Religa.