2020

 

photo-icon Jaka to melodia TVP1 – choreografia dla Grupy Volt

 

2019

 

photo-icon Telekamery Tele Tygodnia 2019– nominacja w kategorii Juror

photo-icon Mam Talent 12 edycja – TVN – juror

photo-icon Junior Eurovision Song Contest 2019 Gliwice – główny choreograf

photo-icon TOP OF THE TOP Sopot Festival 2019 – choreograf

photo-icon Dance Dance Dance TVP2- główny choreograf

photo-icon Jaka to melodia TVP1 – choreografia dla Grupy Volt

photo-icon 20-lecie marki SEPHORA – choreograf

photo-icon Wakacyjna trasa koncertowa TVP2 „LATO, MUZYKA, ZABAWA” – choreograf

photo-icon Wielki Mecz TVN vs WOŚP – choreograf

photo-iconOtwarcie Egurrola Dance Studio w Galerii Północnej

photo-icon The Voice of Poland edycja 10 TVP2 – choreograf

photo-icon 10-lecie Egurrola Dance Kids w Blue City

photo-icon Koncert Sylwestrowy „Warszawa -Stolica Sylwestra 2018” TVN – choreograf

photo-icon Koncert Sylwestrowy „Warszawa -Stolica Sylwestra 2018” TVN – prowadzący

photo-icon Koncert Sylwestrowy „Sylwester Marzeń” w Zakopanem TVP 2 – choreograf

2018

 

photo-icon Mam Talent 11 edycja – TVN – juror

photo-icon Wielki Mecz TVN vs WOŚP – choreograf

photo-icon Sopot Top of the Top 2018 – choreograf

photo-icon The Voice of Poland edycja 9 TVP2 – choreograf

photo-icon Sopot Top of the Top 2018 – prowadzący koncert #iDance

photo-icon Telekamery Tele Tygodnia 2018– nominacja w kategorii Juror

photo-icon Projekt Lady 3 edycja – TVN – choreograf

photo-icon Festiwal Krajowej Piosenki Polskiej Opole 2018 – choreografia

photo-icon Otwarcie Egurrola Dance Studio Katowice

photo-iconJaka to melodia TVP1 – choreografia dla Grupy Volt 

photo-icon Koncert Sylwestrowy „Warszawa -Stolica Sylwestra 2018” TVN – choreograf

photo-icon Koncert Sylwestrowy „Warszawa -Stolica Sylwestra 2018” TVN – prowadzący

photo-icon Koncert Sylwestrowy w Zakopanem TVP 2 – choreograf

2017

 

photo-icon  Telekamery Tele Tygodnia 2017
– laureat plebiscytu w kategorii Juror

 Boxality – Performance Dance Theatre
– premiera – reżyser, choreograf

photo-icon  Jaka to melodia – TVP1 
choreografia dla Grupy Volt

photo-icon  “BODO” film – premiera kinowa

  Gala 40-lecia marki APART – choreografia

 Idol 2017 – Polsat – choreografia

Teledysk: Kayah „Po co” – choreografia

 Wielka Gala Gwiazd Plejady – choreografia

 Projekt Lady 2 edycja – TVN – choreograf,  juror finału

 Mam Talent 10 edycja – TVN – juror

 The Voice of Poland edycja 8 TVP2 – choreograf

 Ceremonia Otwarcia Mistrzostw Europy
w Piłce Siatkowej Mężczyzn Warszawa 2017 – choreograf

 Otwarcie Egurrola Dance Studio w Krakowie

 Otwarcie Egurrola Dance Studio we Wrocławiu

 Festiwal Krajowej Piosenki Polskiej Opole 2017 – choreografia

 Koncert 20-lecie „Jaka to melodia” – choreografia dla wybranych artystów

 Złota Płyta za przebój „Po co” Kayah

 Koncert Sylwestrowy „Warszawa -Stolica Sylwestra 2017” TVN – choreograf

 Koncert Sylwetrowy w Zakopanem TVP 2 – choreograf

2016

 

photo-icon  Telekamery Tele Tygodnia 2016
– laureat plebiscytu w kategorii Juror

photo-icon Telekamery Tele Tygodnia 2017
– nominacja w kategorii Juror

camera-iconMiędzynardowy Order Uśmiechu
Kawaler Orderu Uśmiechu

photo-icon   Mam Talent 9 edycja – TVN – juror

YCD  You Can Dance – Po Prostu Tańcz!
9 edycja TVN – przewodniczący jury

 The Voice of Poland edycja 7 TVP2 – choreograf

 Jaka to melodia – TVP1
choreografia dla Grupy Volt

photo-icon “BODO” serial TVP – premiera

photo-icon „#WszystkoGra” musical filmowy – premiera

 Gala Broadway in Lublin’2016

 Koncert Sylwestrowy „Hello 2017”
w Warszawie TVN – choreograf

photo-icon Koncert Sylwestrowy  w Zakopanem TVP2
– choreograf

2015
photo-icon You Can Dance – Po Prostu Tańcz! 8 edycja TVN
– przewodniczący jury

photo-icon Mam Talent 8 edycja TVN – juror

The Voice of Poland 6 edycja TVP2 – choreograf

photo-icon Jaka to melodia – TVP 1 choreografia
dla Grupy Volt

photo-icon APLAUZ, APLAUZ! 1 edycja – TVN
– współpraca choreograficzna

camera-iconJubileuszowa trasa koncertowa „LOVE2LOVE” Edyty Górniak – współpraca choreograficzna

photo-icon„#WszystkoGra” musical filmowy – choreograf

photo-icon „BODO” serial TVP – choreograf

camera-icon Ceremonia Otwarcia Finału Ligi Europy UEFA choreografia całości wydarzenia

KFPP Opole 2015 – choreografia do koncertów

 Otwarcie Egurrola Dance Studio Łódź,
Manufaktura

photo-icon Koncert Sylwestrowy w Krakowie TVN
– choreograf

Koncert Sylwestrowy we Wrocławiu TVP2
– choreograf

2014

 Mam Talent 7 edycja TVN 
- juror

The Voice of Poland 4 i 5 edycja TVP2
– choreograf

Jaka to melodia – TVP 1
choreografia dla Grupy Volt

camera-iconOpera „Czarodziejski Flet” – choreograf

Polsat Sopot Festiwal 2014 – choreografia
dla wybranych wykonawców

51. KFPP Opole 2014- choreografia
dla wybranych artystów

camera-iconCeremonia otwarcia Mistrzostw Świata w piłce
siatkowej – choreograf

Otwarcie stadionu Arena Lublin – choreograf

Koncert Sylwestrowy w Krakowie TVN – choreograf

Koncert Sylwestrowy we Wrocławiu TVP2
– choreograf

2013

 Mam Talent 6 edycja TVN 
- juror

The Voice of Poland 2 i 3 edycja TVP2 – choreograf

Jaka to melodia – TVP 1 choreografia dla Grupy Volt

Jubileuszowy 50. KFPP Opole 2013
– choreografia dla wybranych artystów

 Premiera spektaklu „Nie ma Solidarności bez Miłości”
– choreograf

Wybory Miss Polonia’2013

 Koncert Sylwestrowy w Krakowie – TVN – choreograf

2012

 You Can Dance – Po Prostu Tańcz! 7 edycja TVN
– przewodniczący jury

Jaka to melodia TVP 1 – choreografia dla Grupy Volt

Euro 2012 – widowisko na  pierwszą oficjalną
prezentację maskotek mistrzostw

Jubileusz 20-lecia Egurrola Dance Studio

Otwarcie sklepu tanecznego Dance Store by Egurrola

Koncert Sylwestrowy w Warszawie Polsat
– choreografia dla wybranych wykonawców

2011
 Taniec z Gwiazdami 13 edycja TVN
– główny choreograf

 You Can Dance – Po Prostu Tańcz! 6 edycja TVN – przewodniczący jury

X Factor 1 edycja – TVN – oprawa choreograficzna

Jaka to melodia – TVP 1 – choreografia dla Grupy Volt

Ceremonia otwarcia Międzynarodowych Targów Turystycznych Berlin’2011

 Spot promujący Polską Prezydencję
w Unii Europejskiej – choreograf

Kobieta Roku Glamour 2010 – gala rozdania nagród

 Eska Music Awards 2011 – TVP 2 – choreograf

Taniec kontra Dance Białystok 2011 – TVN

 Nagroda Specjalna Viva Comet za najlepszą choreografię do teledysku, Gala Viva Comet
– choreograf

2010

 Róża Gali i Nagroda Specjalna
za „Taneczną Rewolucję w Polsce”

 Taniec z Gwiazdami 11 i 12 edycja TVN
– główny choreograf

You Can Dance – Po Prostu Tańcz! 5 edycja TVN – przewodniczący jury

Jaka To Melodia TVP 1 – choreografia dla Grupy Volt

Bydgoszcz Hit Festiwal – TVP2 – choreograf

47. KFPP Opole 2010 – choreografia do występu Dody

Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę
Dance Edition 2010 – dyrektor artystyczny

40-lecie TVP2 – choreografia do występu Dody

Viva Królowie Densfloru – VIVA

Prezentacja oficjalnych maskotek Euro 2012

Muzodajnia- Wrocław – Polsat

Sylwestrowa moc przebojów Polsat
– choreografia do występu  Dody

Koncert Sylwestrowy we Wrocławiu TVP 2
– choreograf

2009

Taniec z Gwiazdami 9 i 10 edycja TVN
– główny choreograf

You Can Dance – Po Prostu Tańcz! 3 i 4 edycja
– TVN – przewodniczący jury

Mam Talent 2 edycja TVN 
- juror

Jaka To Melodia TVP 1 – choreografia dla Grupy Volt

Viva Comet 2010 – VIVA – choreografia
do występu Dody oraz Mroza

Festiwal Cooltury w Londynie – choreografia
do występu Natalii Lesz

Po Prostu Bitwa – Dziewczyny vs Chłopaki
Białystok 2010 – TVN

ESKA Music Awards 2009
– choreografia do występu gwiazd

Teledyski: Robert Janowski „Już nie zapomnisz mnie”, Doda „Nie Daj Się”, Candy Girl „Lick It”,
Jacek Stachursky „I nie mów nic”

Sopot HIT Festiwal 2009 – TVP2 – choreograf

46. Sopot Festival 2009 – TVN – choreograf

Otwarcie sezonu Asseko Prokom Gdynia

 Płyta „Agustin Egurrola Prezentuje
Tango Argentino i Salsa”

Koncert Sylwestrowy w Łodzi TVP2 – choreograf

2008

Taniec z Gwiazdami 7 i 8 edycja TVN – główny choreograf

You Can Dance – Po Prostu Tańcz! 2 edycja TVN
– przewodniczący jury

Mam Talent 1 edycja – TVN
 – juror

Jaka To Melodia TVP 1 – choreografia dla Grupy Volt

London Live – Polish Music Festiwal
– choreografia do występu Dody

Gala Złote Dzioby 2008 – choreografia
do występu  Dody

KFPP Opole 2008 – TVP1 – choreografia
dla wybranych artystów

Otwarcie Mistrzostw Świata Juniorów w Lekkiej Atletyce Bydgoszcz 2008

Sopot Hit Festiwal 2008 – TVP2 – choreograf 

45. Sopot Festival 2008 – TVN – choreograf

Bicie rekordu Guinnessa w Krakowie TVN
– współprowadzenie

Europa da się lubić – TVP – choreograf

2007
Taniec z Gwiazdami 5 i 6 edycja TVN

- główny choreograf

You Can Dance – Po Prostu Tańcz!
1 edycja – TVN -przewodniczący jury

Jaka To Melodia – TVP 1 – choreografia
dla Grupy Volt

Szymon Majewski Show TVN 
- choreografia

Koncert „Piosenka dla Europy 2007” – finał polskich eliminacji do konkursu Eurowizji
– choreografia dla zespołu Jet Set oraz Hani Stach

Teledysk Tatiany Okupnik

Eska Music Awards – Polsat – choreografia
dla zespołu Jet Set

Koncert galowy z okazji jubileuszu 10-lecia Cosmopolitan

Eurowizja 2007 – choreografia dla zespołu Jet Set

44. KFPP Opole 2007 – choreografia
dla wybranych artystów

Miss Polonia 2007 finał konkursu TVP1

Reklama telewizyjna magazynu Party

Koncert galowy 10-lecia TVN
Teatr Wielki Opera Narodowa

Viva Comet – VIVA – choreografia
dla wybranych artystów

Koncert Sylwestrowy we Wrocławiu
TVP2
 – choreograf

2006

Taniec z Gwiazdami 3 i 4 edycja
TVN – główny choreograf

Telewizyjne szaleństwo,
czyli Taniec z Gwiazdami w waszym mieście
– trasa koncertowa – choreograf

43. Sopot Festival – TVN – choreograf

Dubiduu – TVP2
 – choreograf

Koncert Sylwestrowy we Wrocławiu
TVP2 – choreograf

2005

Taniec z Gwiazdami 1 i 2 edycja
TVN – główny choreograf

42. KFPP Opole 2005 
– choreografia do występu Tatiany Okupnik

Bal Mistrzów Sportu’2005

Gala 70. Plebiscytu na 10. Najlepszych
Sportowców Polski 2004 roku – TVP1

Gala otwarcia Mistrzostw Świata Juniorów
w Pięcioboju Nowoczesnym

2004

Idol 3 edycja Polsat – choreograf

Gala Telekamer Tele Tygodnia’2004
– choreograf

41. KFPP Opole 2004 – choreografia
dla wybranych artystów

2003

Idol 2 edycja Polsat – choreograf

Powstanie pierwszej w Polsce
profesjonalnie wyposażonej i zorganizowanej
szkoły tańca Egurrola Dance Studio

Mistrzostwa Świata i Europy
w Tańcu Nowoczesnym Warszawa’2003 – organizacja

40. KFPP Opole 2003 – choreografia
dla wybranych artystów

2002

Idol 1 edycja – Polsat – choreograf

Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Europy
w tańcu nowoczesnym VOLT i V2 – choreograf

„Tour de Maryla – Ole!”
w finale Międzynarodowego Festiwalu
Telewizyjnej Rozrywki „Róże Montreux” – choreograf

Musical “Chicago”  Teatr Komedia – choreograf

39. KFPP Opole 2002 – choreografia
dla wybranych artystów

2001

Mistrzostwo Polski w Tańcach Latynoamerykańskich Zawodowych Par Tanecznych w kategorii Dance Show z Joanną Szokalską Skawina’2001

 Mistrzostwo Polski w Tańcach Latynoamerykańskich Zawodowych Par Tanecznych z Joanną Szokalską Warszawa’2001

I Miejsce z Joanną Szokalską w V Turnieju Tańca Towarzyskiego „O Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej” w kategorii par zawodowych

Trasa „Tobie Tour” Natalii Kukulskiej – choreograf

I Miejsce z Joanną Szokalska w Tropicana Cup’2001/ II International Dance Festival w Mikołajkach

II Miejsce z Joanną Szokalską w Open Dutch Professional South American Showdance 
w Dans/ Holandia

 III Miejsce z Joanną Szokalską
w 76. Blackpool Dance Festival Rising Stars Latin Competition Blackpool2001

38. KFPP Opole 2001 – choreografia
dla wybranych artystów

2000

 Finał Pucharu Świata z Joanną Szokalską World Masters der Professionals Innsbruck’2000

Mistrzostwo Polski i prawo startu 
na Mistrzostwach Świata i Europy 
z Joanną Szokalską w I Warszawskim Festiwalu Tańca – Mistrzostwach Polski Zawodowych Par Tanecznych w Tańcu Latynoamerykańskim Warszawa’2000

Mistrzostwo Polski z Joanną Szokalską
w Mistrzostwach Polski Zawodowych Par Tanecznych w Skawinie

I Miejsce z Joanną Szokalską
w Tropicana Cup 2000 w Mikołajkach

I Miejsce z Joanną Szokalską w Euro-Dance Festival Szczecin 2000

V Miejsce z Joanną Szokalską w Open Dutch Professional w Dans/ Holandia

Koncert „Tyle słońca – pamięci Anny Jantar”
– choreograf

Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca (2000-2003)

1999

Zwycięstwo z Joanną Szokalską
w turnieju Open London Championships

Trasa koncertowa „Tour de Maryla – Ole!”
Maryli Rodowicz – choreograf

Mistrzostwo Europy dla formacji V2

36. KFPP Opole 1999 – choreografia
dla wybranych artystów

1998

Mistrzostwo Polski z Joanną Szokalską
w Tańcach Latynoamerykańskich
Zawodowych Par Tanecznych Warszawa’1998

Założenie agencji tanecznej Egurrola Dance Agency

I Miejsce z Joanną Szokalską w XIX Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego w klasie S w Poznaniu

I Miejsce z Joanną Szokalską w I Otwartych Mistrzostwa Radomia w Sportowym Tańcu Towarzyskim

I Miejsce z Joanną Szokalską w Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej

I Miejsce z Joanną Szokalską
w VI Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Młodego Tancerza, 
kategoria TOP 12 w Szczecinku

37. Sopot Festival – choreografia
dla wybranych artystów

1997

Grand Prix Polski 96/97 z Joanną Szokalską
w tańcach latynoamerykańskich

I Miejsce z Joanną Szokalską w XVIII Międzynarodowym Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego Poznań Open Wiosna’97

Grand Prix Polski z Joanną Szokalska
w V Międzynarodowych Otwartych
Mistrzostwach Młodego Tancerza w Szczecinku

I Miejsce z Joanną Szokalską w III Otwartych Mistrzostwach Warszawy

II Miejsce z Joanną Szokalską w Mistrzostwach Polski w stylu latynoamerykańskim w Poznaniu

Grand Prix MK-Cafe z Joanną Szokalską w Poznaniu

I Miejsce z Joanną Szokalską w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Poznaniu

I Miejsce z Joanną Szokalską w X Turnieju Tańca Towarzyskiego „O Puchar Kuratora” we Wrocławiu

I Miejsce z Joanną Szokalską w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
o Puchar J.M. Rektora Politechniki Lubelskiej

I Miejsce z Joanną Szokalską w Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wojewody Wałbrzyskiego

1996

Mistrzostwo Polski z Joanną Szokalską 
w Mistrzostwach Polski w Tańcu Towarzyskim w Dębicy

Grand Prix Polski 1996 z Joanną Szokalską w tańcach latynoamerykańskich

I Miejsce z Joanną Szokalską w Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Open Latin” w Radomiu

I Miejsce z Joanną Szokalską w Cracovia Open’96

I Miejsce z Joanną Szokalską 
w II Otwartych Mistrzostwach Warszawy Warsaw Open’96

I Miejsce z Joanną Szokalską w Turnieju Tańca Towarzyskiego Warszawa „Swing”

I Miejsce z Joanną Szokalską 
w Turnieju Tańca Towarzyskiego Lublin’96

1995

Założenie formacji tanecznej V2

I Miejsce z Joanną Szokalską
w I Otwartych Mistrzostwach Warszawy
w Tańcu Towarzyskim

I Miejsce z Joanną Szokalską w Turnieju Tańca Towarzyskiego Grand Prix Warszawy/ 8.01.1995

I Miejsce z Joanną Szokalską w Turnieju Tańca Towarzyskiego Grand Prix Warszawy/ 19.02.1995

I Miejsce z Joanną Szokalską w Turnieju
Tańca Towarzyskiego w Warszawie

Grand Prix Warszawy z Joanną Szokalską

I Miejsce z Joanną Szokalską
w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
o Puchar Prezydenta m. Lublina

Puchar C.K.S.P.W „Stodoła” z Joanną Szokalską
dla najlepszej pary sezonu 94/95

1994

Założenie zawodowej grupy tanecznej VOLT

I Miejsce z Joanną Szokalską w Otwartych Mistrzostwach Olsztyna w Tańcu Towarzyskim

I Miejsce z Joanną Szokalską w III Rankingowym Turnieju Tańca Grand Prix Warszawy

I Miejsce z Joanną Szokalską w Turnieju
Tańca Towarzyskiego Warszawa „Ramona”

I Miejsce z Joanną Szokalską w IV Turnieju
Tańca Towarzyskiego Grand Prix Warszawy

 

1993

Założenie formacji tanecznej LUZ

II Miejsce z Joanną Szokalską
w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
o „Srebrne Miecze Zjednoczonych” w Pabianicach

1992

Powstanie Szkoły Tańca
rozpoczęcie z Joanną Szokalską
współpracy z grupą młodzieży
przy Ośrodku Kultury Ochoty w Warszawie.
Początek największej i najnowocześniejszej
sieci szkół w Polsce

2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992

Kariera